Dane wydawcy

Wydawnictwo Akapit Press

Wydawnictwo Akapit Press
Skrót nazwy: Akapit Press
93-410 Łódź, Łukowa 18 B
Email: info@akapit-press.com.pl
Telefony: (042) 680-93-70
WWW: www.akapit-press.com.pl

Zobacz książki Akapit Press w katalogu książek i-ksiazka.pl

Zapowiedzi wyd.:
Akapit Press :: Wydawnictwo Akapit Press

Wydawca: "Akapit Press" nie przekazał jeszcze informacji o zapowiedziach

Informacje o wydawcy:
Akapit Press :: Wydawnictwo Akapit Press

Pomysł utworzenia wydawnictwa Akapit Press w 1992 roku zrodził się z inicjatywy i przedsiębiorczości właścicielki oficyny – Iwony Pakuły, która już wówczas mogła poszczycić się doświadczeniem w branży wydawniczo-księgarskiej. Cały zespół, który tworzą głównie młodzi ludzie, powodowani wspólnym zamiłowaniem do książek, dba a rozwój firmy i pozyskiwanie nowych czytelników, którzy będą czerpali z lektury naszych książek mnóstwo satysfakcji, zadowolenia i radości czytania.

Naszą specjalnością jest literatura dziecięco-młodzieżowa oraz biografie, wspomnienia, felietony sławnych ludzi. Nazwisk naszych Autorów nie trzeba nikomu przedstawiać! Obecnie, jesteśmy jedynym wydawcą książek Małgorzaty Musierowicz, Krystyny Siesickiej, Krystyny Nepomuckiej, Lucyny Legut czy Stefanii Grodzieńskiej. Z satysfakcją i zadowoleniem przyglądamy się temu, jak kolejne pokolenia sięgają po nasze publikacje – literackie efekty twórczych starań nietuzinkowych i wyjątkowych Autorów. Nie oznacza to jednak, że pozostajemy konserwatywni w naszych literackich upodobaniach. Liczymy się z potrzebami czytelniczymi, a także wychodzimy naprzeciw i dajemy szansę debiutantom. Lansujemy powiew świeżości i nowości w literaturze, którymi chcemy zachęcić młodego czytelnika, jednakże zawsze jest to poparte przeświadczeniem, że wspieramy dobrego autora i dobrą książkę! Do naszej długiej listy Autorów dołączyli więc: Ewa Przybylska, Magda Papuzińska czy Mikołaj Wójcik, którzy – miejmy nadzieję - nie będą jej zamykać.

W wyniku naszej dwunastoletniej działalności udało nam się zebrać ponad 100 tytułów, a liczba ta będzie rosła, znaleźć się wśród laureatów licznych, prestiżowych nagród,by wreszcie zdobyć uznanie zarówno wśród naszych czytelników jak i osób z nami współpracujących. Licznym nagrodom i wyróżnieniom towarzyszą także sukcesy rynkowe w postaci kilku znaczących bestsellerów!!!

Książki wyd.:
Akapit Press :: Wydawnictwo Akapit Press

Dodaj komentarz

Komentarze dla wyd.:
Akapit Press :: Wydawnictwo Akapit Press

Wydawca niekomentowany
Użytkownik: niezalogowany
i-ksiazka.pl | Kontakt i-ksiazka.pl | Regulamin i-ksiazka.pl
Wszystko dla książki © Aria Design 2002⁄2005