Dane wydawcy

Philip Wilson Sp. z o. o.

Philip Wilson Sp. z o. o.
Skrót nazwy: Philip Wilson
01-067 Warszawa, Piaskowa 6/10
WWW: www.philipwilson.pl

Zobacz książki Philip Wilson w katalogu książek i-ksiazka.pl

Zapowiedzi wyd.:
Philip Wilson :: Philip Wilson Sp. z o. o.

Wydawca: "Philip Wilson" nie przekazał jeszcze informacji o zapowiedziach

Informacje o wydawcy:
Philip Wilson :: Philip Wilson Sp. z o. o.

Wydawnictwo Philip Wilson powstało w 1992 r.

Wydaje literaturę faktu, biografie, beletrystykę, literaturę dziecięcą i młodzieżową, różne poradniki, książki popular-nonaukowe oraz publikacje do nauki języków obcych.

Mamy w dorobku m.in. "Dyplomację" H. Kissingera, pięknie ilustrowane bajki dla dzieci, serię dla młodzieży "Złota Seria Klasyki", prezentująca najciekawsze sprawdzone tytuły, "Serię Przygód Małego Wilczka" Iana Whybrowa w znakomitym tłumaczeniu Ernesta Brylla. Nasza oferta rozszerza się o współczesną literaturę rosyjską. Wydaliśmy powieść Ludmiły Ulickiej "Medea i jej dzieci" i mamy w planach inne jej książki. Nastawiamy się też na debiuty, żeby promować nowe talenty.

Znaczącą część naszej produkcji wydawniczej stanowią publikacje do nauki języków obcych. Wydajemy, niezastąpiony dotąd, "Wielki słownik angielsko-polski i polsko-angielski" oraz inne słowniki Jana Stanisławskiego, "Słownik hiszpańsko-polski i polsko-hiszpański" Janiny i Oskara Perlinów oraz nowy "Słownik rosyjsko-polski i polsko-rosyjski" Zofii Kurylin i Sergiusza Chwatowa. Bardzo ceniona i lubiana jest nasza seria "Angielski na każdą kieszeń" - kilkanaście nowoczesnych publikacji dla uczących się angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Nasza oferta dotyczy również języków: niemieckiego, włoskiego, francuskiego, hisz-pańskiego i rosyjskiego.

Książki wyd.:
Philip Wilson :: Philip Wilson Sp. z o. o.

Dodaj komentarz

Komentarze dla wyd.:
Philip Wilson :: Philip Wilson Sp. z o. o.

Wydawca niekomentowany
Użytkownik: niezalogowany
i-ksiazka.pl | Kontakt i-ksiazka.pl | Regulamin i-ksiazka.pl
Wszystko dla książki © Aria Design 2002⁄2005