Ukryte terapie

POBIERZ
Już 1561 osoby pobrały tego Ebooka!

Osoby, które interesują się medycyną naturalną i profilaktyką chorób Jerzy Zięba i jego książka „Ukryte terapie. Czego nie powie Ci lekarz” jest z pewnością znana. Zresztą sama tematyka w ostatnim czasie jest dość popularna. Wiele informacji na ten temat można znaleźć w Internecie, pojawia się wiele konferencji naukowych, czy wreszcie podstawowe dane możemy odnaleźć na YouTube.

pobierz książke ebook

Sam Jerzy Zięba mówi, że nie jest lekarzem.

Jednak od wielu lat zajmuje się naturopatią – swoją wiedzę zgłębia poprzez rozmowy z lekarzami, naturopatami, pacjentami oraz dzięki udziałowi w licznych spotkaniach/wykładach /konferencjach na całym świecie. Widać, że swojej pracy poświęca się maksymalnie, a to oznacza, że nie jest do tego zmuszony, ani w żaden sposób nie ogranicza go jako lekarza.

przycisk do pobrania książki orwell

Doktorem, do którego zwykle chodzimy, gdy coś się nam przydarzy, jest człowiek, który najczęściej kończył naukę na poziomie uniwersyteckim. Następnie w swojej karierze zawodowej powtarza w zasadzie tylko pewne wzorce i leczy pacjentów tak, jak został do tego przygotowany. Taki stan rzeczy nie jest nowością. Wie o tym doskonale wiele osób. Jest mnóstwo przypadków osób, które zostały błędnie zdiagnozowane lub objawy choroby zostały zignorowane przez lekarza. Najczęstszym rozwiązaniem każdego problemu jest przepisanie recepty, bo na nic innego nie wystarcza czasu. Czytając o skutkach ubocznych wielu popularnych leków, można się naprawdę przestraszyć.

Wniosek płynący z tych obserwacji jest bardzo prosty.

Otóż leki są kontrolowane przez przemysł farmaceutyczny, w którym liczy się wyłącznie zysk i co raz większa sprzedaż. Natomiast zdrowie pacjenta jest na ostatnim miejscu.

Ale więcej o tym, jak działa przemysł farmaceutyczny, można znaleźć w książce Jerzego Zięby p.t. „Ukryte terapie”
Co więcej, autor opisuje w książce przypadki wielu poważnych, rzekomo “nieuleczalnych” chorób przewlekłych, takich jak nowotwory, cukrzyca, osteoporoza, stwardnienie rozsiane – i mówi bezpośrednio, że są to choroby jak najbardziej uleczalne. Wyjaśnia w bardzo jasny sposób ich mechanizm działania, przyczyny i metody leczenia (bardzo często proste, tanie i łatwo dostępne). Wszystko to dodatkowo ilustruje opisami autentycznych przypadków uzdrawiania i badań naukowych dokonywanych na te tematy na całym świecie.

Czytając tę książkę dowiemy się wiele o swoim ciele, a także o tym, czego potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania i skąd pochodzi większość chorób. Nauczymy się również skutecznie im zapobiegać.
Książka jest fascynująca, a jednocześnie przerażająca . Kiedy weźmiemy pod uwagę, to co lekarze z nami robią i ile osób nie musiało umrzeć, ponieważ błędnie lub nie w porę została postawiona im diagnoza. Co ciekawe, autor stara się nawiązać współpracę między lekarzami medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, ma wiele planów w tym kierunku i prędzej czy później zapewne dowiemy się, czy te plany mają realne szanse na spełnienie.

Niesamowita książka – pobierz ją w PDF

„Terapie ukryte” jest to książka, która niesamowicie otwiera oczy na różne sprawy, na które do tej pory nie zwracaliśmy uwagi. Czytając książkę, trzeba być przygotowanym na wiele wstrząsających rzeczy, których można się z niej nauczyć.

A jednocześnie jest to książka, która przynosi ogromną ulgę. To właśnie dzięki niej dowiadujemy się, że nie musimy zachorować. A kiedy już przydarzy nam się choroba, nie musimy się tak bardzo ich bać, ponieważ są sposoby, aby je zwalczyć.

Książkę czyta się niezwykle lekko, jest napisana prostym i luźnym językiem, w niektórych momentach nawet z elementami humoru. To świetna lektura na kilka wieczorów.

POBIERZ
Już 1561 osoby pobrały tego Ebooka!