Książka zasady badań pedagogicznych Pilch i Bauman

POBIERZ
Już 2308 osoby pobrały tego Ebooka!

Szukasz najnowszego wydania książki Pilcha i Bauman traktującą o filozoficznych i pragmatycznych pojęciach badań empirycznych? A może szukasz informacji do pracy naukowej dotyczących strategii jakościowych bądź ilościowych?

Nowa odsłona książki wydana w 2001 roku przez Tadeusz Pilcha i Teresę Bauman idealnie sprawdza się jako materiał naukowy do pracy na każdą specjalizację związaną z kierunkiem pedagogicznym lub jako lektura do egzaminów. Nasz serwis udostępnia ją już dziś w wersji e-booka. Jeśli pragniesz dowiedzieć się więcej o książce oraz sprawdzić jej zawartość, to zachęcamy do skorzystania z naszej strony, gdzie oferujemy możliwość jej pobrania w wersji pdf!

metody badan w pdf

O czym jest ta książka?

Napisana przez T Pilcha T Bauman „Zasady Badań Pedagogicznych” PDF to książka, która zapozna zainteresowanych z kompletną teorią o zasadach badań pedagogicznych. Przygotuje nas do ich przeprowadzenia oraz dostarczy nam wiedzy niezbędnej do wyciągnięcia poprawnych wniosków, które mogą później zostać wykorzystane czy to w naszej pracy naukowej, czy podczas egzaminów. Omówione zostały tutaj pojęcia badań empirycznych (zarówno filozoficzne jak i pragmatyczne). Co więcej, kolejna część poświęcona została strategii ilościowej, gdzie otrzymamy również metody i techniki badań, trzecia część oferuje nam strategie jakościowe – szczególnie popularne w ostatnich latach. Zgłębiajcie więc wiedzę pedagogiczną razem z autorami Pilch i Bauman w książce „Zasady Badań Pedagogicznych”. Strategie ilościowe i jakościowe PDF – wersja dostępna już dziś na naszej stronie!

przycisk pobierania książki zasady badań pedagogicznych

Poniżej – ciekawy wywiad z Profesorem Tadeuszem Pilchem, w którym opowiada między innymi o kwestiach zmian w metodyce nauczania:

Dla kogo przeznaczona jest ta książka?

Przedstawione tutaj treści zostały zaprezentowane w sposób przejrzysty i klarowny, a terminy trudniejsze wyjaśnione, aby w pełni zrozumieć przekaz i wiedzieć więcej na temat metodologii oraz różnych strategii badań. Można zatem śmiało stwierdzić, że została ona przygotowana w bardzo prosty i niewymagający sposób dla każdej osoby zainteresowanej pedagogiką.

Oferowana przez nas wersja to t pilch t bauman zasady badań pedagogicznych warszawa 2001 pdf. Jest to więc odświeżone wydanie książki.

Źródło okładki zdjęcia z artykułu: grafika google.pl

POBIERZ
Już 2308 osoby pobrały tego Ebooka!

 1. Grażyna 28 listopada 2017 at 20:46

  Jak dla mnie zasady badań pedagogicznych pilch pdf to jedna z lepszych książek dostępnych w tej tematyce (mowa oczywiście o wersji online, bo w bibliotekach znajdują się również inne zacne pozycje, niestety – nie natrafiłam na nie jeszcze w internecie). Sam Pilch zaś to specjalista, który nie tylko posiada wiedzę, ale także – potrafi przełożyć ją w zrozumiały, przyjemny język, co jeszcze lepiej świadczy o jego klasie.

 2. StaryBelfer 28 listopada 2017 at 20:51

  Ja pamiętam, jak jeszcze na CEN-ie mieliśmy poruszone zagadnienia z tej książki. Mówiąc szczerze – po dziś dzień zdarza mi się do niego sięgać. Pilch zasady badań pedagogicznych pdf to z pewnością bardzo solidna dawka wiedzy, która przysłuży się na długi czas, nie tylko tym początkującym na wykładach lub praktykach. Fajnie, że coś takiego jest już dostępne “szerzej” w przestrzeni internetowej.

 3. Athenea 28 listopada 2017 at 20:56

  A ja z kolei kompletnie nie rozumiem przedmówców – wyraźnie w tytule jest “pilch bauman zasady badań pedagogicznych” – dlaczego wszyscy (chociaż nie przeczę, że zasłużone) peany na temat Pana Tadeusza Pilcha wyłącznie trąbią, pomijając rolę Pani Teresy Bauman?

 4. Kuleczka 28 listopada 2017 at 21:00

  Aaah, metodologia badań pedagogicznych pilcha w pdf – tego szukałam! Nareszcie się udało, choć poszukiwania nieco czasu mi zjadły… Tym większe dzięki dla ekipy strony! :3

 5. Elżbieta 23 grudnia 2017 at 17:15

  Pomimo wielu odmiennych opinii – pilch bauman zasady badań pedagogicznych pdf, czy też w standardowej wersji książkowej – nadal zaskakują. Mówi się często o dewaluacji wiedzy, jednak w tym, jak i wielu innych przypadkach klasyki widać wyraźnie, że nie wszystkie pozycje się “starzeją”. Owszem, powstają może nowe trendy i wraz z rozwojem wiedzy poszerza się liczba choćby metodyk w różnych jej dziedzinach, ale jednak zawsze – źródła pozostają niezwykle istotną inspiracją. Tak więc – ad fontes!

 6. Darwinista 5 lutego 2018 at 17:17

  Mi przy próbie pobrania jakaś weryfikacja “wyskoczyła”… Ktoś wie, o co może chodzić?

  • Samotna Pośród Tłumu 5 lutego 2018 at 17:21

   Tak, normalna sprawa na stronkach z downloadem (dziwne pytanie – pierwszy raz się z czymś takim spotykasz?) – podajesz potrzebne dane i Ci odblokowuje możliwość pobrania książki. U mnie co prawda dopiero za drugim razem się udało (za pierwszym coś się zacięło w trakcie procesu ściągania), ale potem już normalnie, ładnie i szybko ściągnęłam <3