O nas

Serwis I-Książka oferuje swoim czytelnikom wiele ciekawych aspektów związanych z literaturą dostępną online. Wśród naszych zasobów można odnaleźć wiele obszernych recenzji związanych z popularnymi pozycjami takimi jak lektury, podręczniki i wiele innych. Dzięki pracy zespołu tworzącego I-Książka mogą Państwo zapoznać się z dużym kanonem książek dostępnych w serwisie, a co więcej pobrać plik PDF.

logo pdf online

Co wyróżnia serwis I-Książka?

Zdecydowanie jest tym obiektywność wobec literatury. Staramy się opisywać ją w sposób dostępny dla każdego. W naszych zasobach można również odnaleźć możliwość pobrania plików PDF. Czytanie książek staje się przyjemnością. Pliki PDF można uruchomić na urządzeniach takich jak czytnik ebook, tablet czy telefon. Wszechstronność tych plików wyróżnia je na tle innych formatów dostępnych w sieci (np. skany książek).

Uprzejmie zapraszamy do dodawania komentarzy, recenzji książek w wyznaczonym miejscu w naszym serwisie. W czasach, gdy książki i ich czytanie staje się zjawiskiem coraz mniej popularnym wychodzimy naprzeciw tym stereotypom starając się promować określone tytuły i ich autorów.