Sekrety urody koreanek

POBIERZ
Już 3116 osoby pobrały tego Ebooka!

Jeżeli chcesz poznać tajemnice najpiękniejszej skóry świata, to koniecznie musisz sięgnąć po książkę „Sekrety urody Koreanek”.

W Korei idealną formą piękna jest zdrowa, mieniąc się wręcz skóra.

Uważa się, że jest to możliwe do osiągnięcia przez wszystkich, kobiety i mężczyzn, młodych i starszych, i zaczyna się od przyjęcia mentalności tzw. skin-first. Teraz ta koreańska filozofia piękna zawładnęła światem!

przycisk do pobrania książki orwell

Jako założycielka Soko Glam, wiodącej koreańskiej strony internetowej poświęconej urodzie i stylowi życia, estetyka i kosmetyczka Charlotte Cho poprowadzi Cię przez znaną na całym świecie, dziesięciostopniową koreańską rutynę pielęgnacji skóry, aby pomóc Ci osiągnąć najczystszą i najbardziej promienną skórę Twojego życia. W książce znajdziesz porady dotyczące pielęgnacji skóry i porady dotyczące tego, czego szukać w produktach za każdą cenę, tych z najwyższej półki i tych dostępnych od ręki w drogerii. Dzięki tej wiedzy nauczysz się jak pielęgnować skórę w domu dzięki zatwierdzonym przez Koreę technikom i zejść z makijażu “bez makijażu”, który widzieliśmy i podziwialiśmy na kobietach na ulicach Seulu. Będziesz mieć dostęp do tajemnic piękna dzięki ulubionym guru kosmetycznym Charlotte z całego świata, w tym supermarketom, doznaniom na YouTube, makijażystom, redaktorom czasopism, aktorkom i czołowym koreańskim badaczom kosmetyków.

Dzięki wiedzy eksperta i głosowi zaufanego przyjaciela, osobista wycieczka Charlotty po koreańskiej kulturze piękna pomoże Ci odnaleźć radość z codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, które odmienią Twoją skórę.

Sprawdzone techniki w jednym PDF do pobrania

Charlotte szczerze wyznaje, jak dziwaczne były jej początkowe odkrycia koreańskich uzdrowisk, masek, jak również esencji, ampułek i wielu, wielu warstw, które musimy nakładać w ciągu 10 kroków codziennej pielęgnacji skóry. Ona omawia wszystko, od dwukrotnego oczyszczenia, jak również kluczowych składników, na które należy zwrócić uwagę przy codziennej pielęgnacji.

To, co najbardziej zadziwia w książce to pochwała dla bladej skóry. Orzeźwiająca wręcz w tym aspekcie jest ta publikacja, w której podkreśla się znaczenie stosowania pielęgnacji i wywyższa się niejako naturalną bladą skórę nad skórą brązową i opaloną na plaży (dawny wygląd Charlotty).

W książce autorka zachęca czytelników do zabawy pielęgnacją skóry

Przyzwyczajenie się do nowych produktów i dokładniejszy reżim może nam trochę potrwać, ale cierpliwość w końcu procentuje. Kiedy zastosujesz się do zaleceń Charlotte, w mgnieniu oka będziesz miał naturalnie gładką skórę!

Nawet jeśli nie jesteś początkującym entuzjastą pielęgnacji skóry, ta książka jest fantastyczną lekturą.
Książkę polecam każdemu miłośnikowi urody jako ciekawą, fascynującą lekturę. Jest szczególnie idealna dla osób, które nie znają się na pielęgnacji skóry i mogą czuć się zagubione, jeśli chodzi o miejsce, w którym należy rozpocząć pielęgnację. Nawet jeśli nie inwestujesz zbyt wiele w kosmetyki, „Sekrety urody Koreanek” to naprawdę ciekawa lektura. Dzięki Charlotte Cho można dowiedzieć się tak wiele o pielęgnacji skóry, ale również o kulturze koreańskiej.

POBIERZ
Już 3116 osoby pobrały tego Ebooka!